Obróbka kamienia

Nasz zakład kamieniarski powstał po to, aby skutecznie łączyć klasyczną sztukę modelarską z najnowocześniejszymi technologiami produkcji oraz obróbki kamienia naturalnego. Swoje doświadczenie wykorzystujemy w tworzeniu funkcjonalnych elementów dekoracji wnętrz: blatów, schodów, posadzek i pozostałych wyrobów. Stale rozwijamy nasze umiejętności obróbki kamienia, poszukując nowych rozwiązań i pomysłów, aby oferta naszego zakładu kamieniarskiego była bezkonkurencyjna.

 Co oferuje nasz zakład kamieniarski?

Specjalizacją naszego zakładu kamieniarskiego jest produkcja blatów kuchennych i łazienkowych – bardzo istotnych elementów, które decydują o oryginalności aranżacji pomieszczeń w domu. Korzystamy przede wszystkim z granitu, który zapewnia najlepszą odporność na działanie wody i pary, będąc przy tym wytrzymały na duży nacisk. Nasz zakład kamieniarski wykonuje blaty kamienne w Nowym Targu, Zakopanem i pozostałych miastach województwa małopolskiego. 

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami naszego zakładu kamieniarskiego. Mamy na koncie wiele udanych projektów, które od wielu lat służą naszym Klientom, zapewniając doskonałą funkcjonalność i niebanalną estetykę. Gwarantujemy terminowość wykonania zlecenia, szybką realizację nawet najtrudniejszych zamówień, konkurencyjne ceny i szeroki asortyment wyrobów kamieniarskich. 

cyrkularka stacyjonarna ci%C4%99cie p%C5%82yty 1024x459 - Obróbka kamienia

Cyrkulatka stacjonarna – cięcie płyty

frezowanie profili - Obróbka kamienia

Frezowanie profili