Kominki

Kominki stanowią piękny element dekoracyjny wnętrza. Nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale również sprzyjają odprężeniu i wyciszeniu. Delikatne płomienie tworzą niesamowity nastrój, dlatego tak wiele osób decyduje się na montaż kominka w salonie. W nowoczesnych i przestronnych mieszkaniach doskonale prezentują się kominki trójstronne. Przeszklenie trzech szyb wywołuje niepowtarzalny efekt, który można obserwować z każdej strony. Kominki trzyszybowe są droższe od zwykłych kominków, ale znacznie lepiej się prezentują. Oferujemy ich różne rozmiary oraz formy, dzięki czemu mogą Państwo wybrać kominek najlepiej pasujący do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Należy jednak pamiętać, że zakup kominka trzystronnego wiąże się z pewnymi wymogami montażowymi. W przeciwieństwie do modelu tradycyjnego kominek trójstronny oddaje ciepło do pomieszczenia, w którym się znajduje. Umieszczony w nim wkład powinien zostać podłączony do przewodu kominkowego. Bardzo ważny jest również wybór odpowiedniej lokalizacji montażu kominka. Kominki trzyszybowe wymagają bowiem dokładnego zaplanowania aranżacji. Należy je ustawić na środku ściany, aby możliwe było obserwowanie płomieni ognia z trzech stron.

Jakie kominki znajdują się w naszej ofercie?

Firma Lumar oferuje bogaty wybór kominków. Nasz asortyment składa się z kominków marmurowych, kaflowych oraz steatytowych. Posiadamy również biokominki, które doskonale sprawdzają się jako kominki dekoracyjne. Na naszej stronie znajdą Państwo także wkłady do kominków i kamienne portale kominkowe. Cały czas poszerzamy naszą ofertę, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z nowościami. W ofercie mamy kominki edilkamin, hark oraz nordica. Proponujemy je w różnych kolorach, rozmiarach i formach. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem kominka – zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.

Load More