Portale kominkowe

Oferowane portale kominkowe sprawdzą się we wszystkich wnętrzach – zarówno w salonach, jak i pozostałych pomieszczeniach w domu. Najważniejszą funkcją portalu kominkowego kamiennego jest wydajne ogrzewanie pokoju, aczkolwiek mogą także stanowić efektowną ozdobę salonu lub sypialni. We wnękach można umieszczać różne przedmioty, dzięki czemu całe mieszkanie może nabrać wyjątkowego charakteru. Kamienne portale kominkowe to doskonałe miejsce do przechowywania rodzinnych pamiątek, ozdobnych figurek, zdjęć czy ulubionych książek.

Niektórzy Klienci decydują się także na umieszczenie w portalach kominkowych telewizora i lustra. W naszej ofercie znajdziesz produkty w różnych rozmiarach i kolorach. Poszczególne kamienne portale kominkowego charakteryzują się efektownymi wcięciami i ozdobnymi frezami. W asortymencie można znaleźć także wiele ciekawych motywów, które na pewno będą pasować do istniejącej aranżacji salonu czy innego pomieszczenia w domu.

Jakie są zalety marmurowego portalu kominkowego?

Marmurowe portale kominkowe to najbardziej eleganckie obudowy dostępne obecnie na rynku. Jeżeli chcesz, aby Twoje kominki marmurowe  wyglądały naprawdę luksusowo, warto wybrać nasz asortyment. W ofercie można znaleźć projekty i modele nawiązujące bezpośrednio do tradycji komuników francuskich w stylu Ludwika XIV, a także kominków angielskich czy kominków nawiązujących do antycznego stylu dekoracyjnego z Aten i Rzymu. Portal kominkowy z marmuru to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą poczuć się jak dawna arystokracja. Portale kominkowe kamienne są wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz upływ czasu. Wybierz styl, który nigdy nie przeminie!