Kuchnie na drewno

Nowoczesne kuchnie kaflowe są bardzo chętnie wykorzystywane w domach i mieszkaniach, urządzonych w wielu różnych stylach. Świetnie wyglądają we wnętrzach minimalistycznych, klasycznych, rustykalnych czy nowoczesnych. Kuchnie kaflowe wolnostojące nie tylko świetnie ogrzewają pomieszczenie, ale też zachwycają nietuzinkowym, eleganckim wyglądem, jednocześnie przywołują przyjemne wspomnienia o dawnych latach. Urządzenia kojarzą się z tymi pamiętanymi z czasów dzieciństwa. Obudowa kominków wolnostojących kaflowych, stworzona z kafli ceramicznych pokrytych szkliwem, wykazuje dużą odporność na wysokie temperatury. Do największych zalet nowoczesnej kuchni kaflowej możemy krótki okres spalania i długi czas oddawania ciepła.

Jakie są zalety nowoczesnej kuchni kaflowej?

Kuchnie kaflowe wolnostojące są coraz popularniejsze na rynku polskim i zagranicznym. Do ich montażu nie wymaga się obecności zduna, co pozwala uniknąć wielu problemów z tym związanych. Zaletą nowoczesnych kuchni kaflowych jest ogromna uniwersalność – poszczególne modele są dostosowane do wielu rodzajów używanego opału. Do opalania można wykorzystać zarówno drewno, jak i węgiel czy brykiet. Wolnostojące kuchnie kaflowe można postawić w dowolnym miejscu, co jest dużym ułatwieniem w trakcie budowy lub remontu domu czy mieszkania. Bogaty wybór różnorodnych modeli pozwala dopasować je pomieszczeń urządzonych w różnych stylach.

Kominki z kafli bardzo długi utrzymują ciepło, dzięki czemu wytwarzają wyjątkową atmosferę – pełną ciepła i przytulności. Jeżeli wieczorem wygasimy kominki wolnostojące kaflowe, to możemy mieć pewność, że nawet rano będą nadal ciepłe. W ten sposób można zaoszczędzić na paliwie do ogrzewania pomieszczenia. Powierzchnia grzewcza jest bardzo duża, dzięki temu kominki z kafli bardzo szybko umożliwiają pomieszczeniom osiągnięcie pożądanej temperatury.

Load More