Piece kaflowe

Coraz większą popularnością cieszą się piece kominkowe kaflowe, będące nie tylko wyjątkowym elementem dekoracyjnym, ale przede wszystkim funkcjonalnym i wydajnym urządzeniem grzewczym, gwarantującym bardzo przyjemne ciepło w zimowe, przytulne wieczory. Jeżeli szukasz efektywnych rozwiązań, postaw na piece kaflowe, których czas oddawania ciepła jest bardzo długi – nawet do 24 godzin. Co więcej, efektywność cieplna pieców kominkowych kaflowych jest komfortowa dla człowieka, gdyż sposób wymiany ciepła nie przyczynia się do niekorzystnego wysuszania powietrza w pomieszczeniu. Piece wolnostojące kaflowe – w przeciwieństwie do wielu innych urządzeń – nie wzbijają w powietrze pyłów i innych alergenów.

Piece wolnostojące kaflowe – ozdoba Twojego domu

Piece kaflowe to wyjątkowa ozdoba pomieszczenia. Dzięki piecom wolnostojącym kaflowym można nadać przestrzeni ponadczasowego wyglądu. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia w różnych kształtach i wzorach, dzięki czemu mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Piece kominkowe kaflowe to świetna alternatywa dla kominków wbudowanych w ścianę.

Jakie zalety mają piece kominkowe na pellet?

Piece kominkowe na pellet gwarantują ekologiczne spalanie, podczas którego emisja substancji smolistych jest zdecydowanie niższa. Co więcej, w trakcie tego procesu nie są generowane szkodliwe substancje i nieprzyjemne zapachy. Te zalety wynikają z właściwości paliwa odnawialnego, jakim jest pellet. Warto wiedzieć, że piece kominkowe na pellet są bardzo łatwe do czyszczenia, gdyż podczas spalania nie powstaje dużo popiołu.

Load More