Piecyk na drewno INVICTA
Żeliwny Piecyk wolnostojący opalany drewnwm
| waga [kg] | 141 |
|---|---|
| okres gwarancji | 5 lat |
| moc nominalna | 7 kW |
| sprawność | 79% |
| Spełnia Ekoprojekt | TAK |
| Spełnia BImSchV2 | TAK |
| średnia emisja tlenku węgla (CO) | 0,07% |
| średnia temperatura spalin | 332°C |
| średnica wylotu spalin | 150mm |
| doprowadzenie powietrza | Ø 80mm |
| max. długośc polan drewna | 33 cm |
| paliwo | drewno |
| Producent | Invicta |
| kraj produkcji | Francja |
Brak recenzji użytkowników.