Piecyk na drewno INVICTA
Żeliwny Piecyk wolnostojący TIPI
| waga [kg] | 143.0000 |
|---|---|
| okres gwarancji | 5 lat |
| moc nominalna | 10 kW |
| sprawność | 78,00% |
| Spełnia Ekoprojekt | TAK |
| Spełnia BImSchV2 | TAK |
| średnia emisja tlenku węgla (CO) | 0,05% |
| średnia temperatura spalin | 293 °C |
| średnica wylotu spalin | 200mm |
| max. długośc polan drewna | 40 cm |
| kraj produkcji | Francja |
Brak recenzji użytkowników.