Piecyk na drewno INVICTA
Żeliwny Piecyk wolnostojący POW-WOW
| waga [kg] | 194 |
|---|---|
| okres gwarancji | 5 lat |
| moc nominalna | 14 kW |
| sprawność | 76,00% |
| Spełnia Ekoprojekt | TAK |
| Spełnia BImSchV2 | TAK |
| średnia emisja tlenku węgla (CO) | 0,09% |
| średnia temperatura spalin | 326 °C |
| średnica wylotu spalin | 200mm |
| max. długośc polan drewna | 50 cm |
| kraj produkcji | Francja |
Brak recenzji użytkowników.