Piecyk na drewno INVICTA
Żeliwny Piecyk wolnostojący Invicta ARATOS
| waga [kg] | 123 |
|---|---|
| okres gwarancji | 5 lat |
| moc nominalna | 8 kW |
| sprawność | 77% |
| Spełnia Ekoprojekt | TAK |
| Spełnia BImSchV2 | TAK |
| średnia emisja tlenku węgla (CO) | 0,09% |
| średnia temperatura spalin | 358 °C |
| średnica wylotu spalin | 150mm |
| max. długośc polan drewna | 40 cm |
| paliwo | drewno |
| Producent | Invicta |
| kraj produkcji | Francja |
Brak recenzji użytkowników.