Kominki - Lumar

Lumar to firma której specjalnością jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów w zakresie budowy kominków i kamieniarstwa.

Wieloletnie doświadczenie w obróbce kamieni naturalnych, współpraca z najlepszymi producentami wkładów kominkowych, systematyczne poszerzanie wiedzy na profesjonalnych szkoleniach, atrakcyjna oferta produktowa oraz wysoka jakość naszych usług pozwala nam zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Projekty

Wykonujemy projekty kominków dzięki temu można dokładnie zapoznać się z wyglądem zaprojektowanego kominka umieszczonego w salonie, obejrzeć go z dowolnej perspektywy, ocenić ilość zajmowanego miejsca, a także poznać dokładne wymiary i proporcje obudowy.

tl_files/kominki-lumar.com/images/main-page.jpg

Wszystkie elementy obudowy kominka wykonujemy w naszym zakładzie produkcyjnym wyposażonym w maszyny do cięcia i obróbki kamieni naturalnych oraz kafli. Nie korzystamy z usług pośredników. Sami produkujemy, kontrolujemy i odpowiadamy za jakość wszystkich gotowych elementów obudowy. Kominek przed opuszczeniem zakładu jest dokładnie sprawdzany i wstępnie zestawiany, co pozwala skrócić czas późniejszego montażu.

Ciepłe kominki, materiały kumulacyne

Oprócz tradycyjnych zabudów proponujemy ciepłe zabudowy kominka. Są to tak zwane zdrowe zabudowy gdzie ciepło jest kumulowane a następnie przez długi czas oddawane do otoczenia.Tym samym nie przegrzewamy krótkotrwale pomieszczenia i dłużej cieszymy się zdrowym dla nas ciepłem.

Materiały kumulacyjne możemy stosować we wszystkich typach zabudów.

Zapraszamy Państwa do naszego punktu ekspozycyjnego, aby mogli Państwo osobiście zapoznać się z naszymi możliwościami oraz jakością proponowanych produktów.

PHU Lumar
ul. Ceramiczna 1
34-400 Nowy Targ
tel/fax 182640616
tel. 606285252

Sklep internetowy sklep.kominki-lumar.com