Kamieniarstwo Nowy Targ

Kamień to materiał stworzony przez naturę. To ciekawa kolorystyka, niepowtarzalne wzory, zróżnicowana dynamika. Bogactwo zasobów z kamienia daje nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni.
Najczęściej wykorzystujemy kamień na okładziny ścienne i podłogowe,schody,parapety,blaty,meble,elewacje,kominki.

GRANITY

GRANIT Granit to kamień, który dzięki wysokiej wytrzymałości na ścieranie, zarysowania, pęknięcia oraz warunki atmosferyczne doskonale nadaje się zarówno do pomieszczeń wewnątrz na posadzki, blaty kuchenne itp. jak również na zewnątrz stosowany na ewelacje, schody i posadzki (antypoślizgowe, groszkowane lub płomieniowane).

MARMURY

MARMUR

Marmur to kamień naturalny stosowany wewnątrz, szczególnie polecany na parapety, stopnie, posadzki, blaty łazienkowe, kominki oraz inne elementy wykańczania wnętrz.

 

TRAWERTYNY

TRAWERTYN Trawertyn to kamień stosowany wewnątrz, szczególnie polecany na parapety, stopnie, posadzki, blaty łazienkowe, kominki oraz inne elementy wykańczania wnętrz.

ONYXY

ONYX Onyx jest kamieniem półszlachetnym, ozdobnym o bogatej kolorystyce i wzornictwie. Stosowany jako element dekoracyjny przepuszczający światło.

SILESTONE

SILESTONE Silestone to kwarcogranit zawierający aktywny środek bakteriobójczy MICROBAN®. Odporny na ścieranie, łatwy w obróbce, bardzo mało nasiąkliwy. Gama kolorystyczna niespotykana w naturze. Świetnie nadaje się na blaty kuchenne oraz blaty łazienkowe. Materiał stosuje się do wnętrz.

RADIANZ

RADIANZ RADIANZ to kwarcogranit stworzony przez firmę SAMSUNG. Kamień ten jest kwarcogranitem najwyższej jakości, odpornym na ścieranie, mało nasiąkliwym. Idealny na blaty kuchenne i łazienkowe. Do zastosowania wewnątrz budynków.

KAMIENIE SZLACHETNE

KAMIEŃ SZLACHETNY Bardzo wartościowe i rzadko spotykane kamienie. Cechuje je efektowne zabarwienie, duża twardość i połysk. W naszej ofercie jedynie na zamówienie.